10.10.2022 r. ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego (10.10.) to międzynarodowy dzień globalnej edukacji w zakresie zdrowia psychicznego, zwiększania świadomości i wspierania walki ze stygmatyzacją społeczną. W związku z tym dniem panie pedagog oraz psycholog zachęcają zarówno uczniów, jak i nauczycieli do odwiedzenia stoiska życzliwości na półpiętrze (w drodze do gabinetu pedagoga i psychologa).
W kopercie przy wielkich skrzydłach, które wykonała nasza absolwentka – Jagoda Ratkowska znajdziecie kolorowe piórka, na które wpisywać można miłe słowa skierowane do kogoś i do świata lub po prostu budujące sentencje. Po co? Bo nic tak nie buduje, jak ludzkie wsparcie i życzliwość! Niech poniosą nas skrzydła życzliwości!