14.10.2022 r. DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

„Kawiarenki, na na naaa”… Dziś, w Dniu Edukacji Narodowej przenieśliśmy się do dawnego, muzycznego świata podczas Koncertu Życzeń przygotowanego przez uczniów tygodnia B pod opieką pań: Doroty Gendek, Agnieszki Wiki, Anny Żurkowskiej oraz Roksany Wankiewicz. Nasi młodzi aktorzy i wokaliści dali prawdziwy popis talentu i dobrego humoru. Na gości, dyrekcję, nauczycieli oraz pracowników szkoły czekały poezja, muzyka, pokaz mody nauczycielskiej, cygańskie wróżby, słodkie poczęstunki, życzenia oraz wiele innych atrakcji. Brawa za występ i ogromne podziękowania za chwile wspaniałej rozrywki!

W ramach współpracy z Hufiec Pracy w Bydgoszczy dla całego grona pedagogicznego oraz pracowników administracyjnych szkoły zostały przygotowane drobne upominki i życzenia.

Dziękujemy również naszym gościom specjalnym: pani Izabeli Goślińskiej z Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy oraz panu Eugeniuszowi Jasinieckiemu – Starszemu Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców Branży Metalowej i Motoryzacyjnej za to, że zechcieli świętować dziś razem z nami.

Podczas wydarzenia zostały również wręczone Nagrody Dyrektora. Gratulujemy nagrodzonym!

Wszystkim pracownikom oświaty składamy najlepsze życzenia: cierpliwości i wyrozumiałości, motywacji do rozwoju oraz sukcesów, które uskrzydlają. I pamiętajcie: przyszłość zaczyna się dziś.