Świętomięs Polski

W miniony weekend na Starym Rynku w Bydgoszczy odbyła się impreza ŚWIĘTOMIĘS POLSKI, której jednym z organizatorów była Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy. Wydarzenie zgromadziło tysiące amatorów polskiego mięsa. Był kocioł świętomięsny z zupą gulaszową, 700-kilogramowy, pieczony byk, występy artystyczne i wiele innych atrakcji. Nie zabrakło tam również naszego szkolnego stoiska, na którym naprawdę SIĘ DZIAŁO! IGRASZKI KULINARNE DLA DZIECI – pod tym hasłem prowadziliśmy gry i zabawy dla najmłodszych. Przygotowaliśmy m.in.  zagadki, zawodowe koło fortuny, atrakcyjne nagrody, baloniki i smaczny poczęstunek. Nad całością, prócz oczywiście Dyrekcji i kadry, czuwali również nasi niezawodni uczniowie: Katarzyna Kielmann, Kinga Otrębowska, Wiktoria Fabijanek, Miłosz Szymanowski, Jakub Muszyński i Kamil Mikulski, którym należą się ogromne podziękowania!