10-lecie istnienia ZSZRiP w Bydgoszczy

25 października świętowaliśmy 10-lecie istnienia Zasadniczej Szkoły Zawodowej Rzemiosła i Przedsiębiorczości.
Uroczystość połączona była z ceremonią pasowania na ucznia rzemieślnika i ślubowaniem klas pierwszych.
Honorową odznaką Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy odznaczeni zostali także nauczyciele: Pani Dyrektor Agnieszka Naszko, Pani Beata Lewińska, Pani Katarzyna Michalewska-Armknecht, Pan Marek Hawrył, Pan Marek Makarewicz oraz Pan Krzysztof Szczepanek.
Koło teatralne przygotowało też przedstawienie, a uczniowie klas drugich i trzecich otrzymali wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce w poprzednim roku szkolnym.
Impreza objęta była honorowym patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Bydgoszczy.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.