Aktualności ERASMUS+

W końcu przyszedł wyczekiwany przez wszystkich moment. Środek nocy, a u młodzieży uśmiechy na twarzach.
Ruszamy na przeciw przygodzie!
Przed nami słoneczna Hiszpania !
Raz, dwa, trzy… START!!!

Drodzy Uczestnicy I mobilności w projekcie Erasmus+!
Zapraszamy na wręczenie Europassów, które otwierają Wam drogę do rozwoju zawodowego w całej Europie.

Mimo tego, że minął już miesiąc od powrotu uczniów z praktyk w Sevilli, wciąż dzielą się z nami swoimi przeżyciami.
Ostatnio powstała gazetka ścienna ze zdjęciami z najfajniejszych momentów pobytu w Hiszpanii.
Zapraszamy wszystkich do oglądania.

Pozdrowienia z Hiszpanii od „Erasmusów+”

Już niedługo nasi uczniowie wyruszają do słonecznej Sewilli, by uczyć się i rozwijać w ramach programu Erasmus+!
Wiecie, że Erasmus+ ma już 35 lat? To wspaniała okazja, by świętować europejskie wartości.

Szlifowanie języka to nie wszystko! Pani Aneta Grobelna wprowadza uczniów wybierających się niebawem do pięknej Sewilli w tajniki historii i geografii regionu Andaluzja, którego stolicą jest właśnie Sewilla. ??

Wyjazd naszych uczniów do Hiszpanii w ramach programu Erasmus+ coraz bliżej! Uczestnicy szlifują swój angielski pod okiem pani Dominiki Żywicy ?

UWAGA! Ważna informacja dla uczniów, którzy w październiku wybierają się do Hiszpanii.

Kwietniowe spotkanie

Jeszcze w kwietniu odbędzie się spotkanie uczniów uczących się w zawodach elektryk, drukarz offsetowy, operator procesów introligatorskich, stolarz i ślusarz w sprawie wyjazdu na praktyki do Hiszpanii.

Będziemy Was informować !!!

Wszystkie pytania proszę kierować do p. Wicedyrektor Katarzyny Droszcz ( pokój nr 18 ).

Zabierz głos!

Rok 2022 ustanowiono Europejskim Rokiem Młodzieży, aby zwrócić uwagę na rolę, jaką odgrywa europejska młodzież w budowaniu lepszej przyszłości – bardziej ekologicznej, sprzyjającej włączeniu społecznemu i przyszłości cyfrowej.
W ciągu Europejskiego Roku Młodzieży będzie wiele możliwości uczenia się, dzielenia się swoją wizją, spotykania się z ludźmi i angażowania się w działania w całej Europie.
To czas, by z zaufaniem i nadzieją pomyśleć o przyszłości po zakończeniu pandemii.
Dowiedz się, co Europejski Rok Młodzieży może Tobie zaoferować, i dołącz do #EYY2022 !

Wyjazd do Sewilli przesunięty!

Europejski Tydzień Młodzieży

Dzień Europy

Drodzy Uczniowie,
wiecie, że nasza Szkoła wygrała konkurs na unijny projekt Erasmus+?

W związku z tym chcemy, by młodzież ucząca się w zawodach poligraficznych oraz zawodach ślusarz, elektryk i stolarz, po spełnieniu warunków, mogła uczestniczyć w praktykach zawodowych podczas trzytygodniowego wyjazdu do Hiszpanii.
Pierwszy wyjazd zaplanowany był latem 2021r. Jednak z powodu pandemii coronavirusa musieliśmy przesunąć mobilność na przełom czerwca i lipca 2022r.
W związku z tym wszelkie działania zmierzające do zebrania grupy 30 uczniów zostają przesunięte w czasie.
Tym samym, niektórzy nasi uczniowie w 2022r. będą już absolwentami Szkoły. Jednak także i oni będą mogli wtedy wziąć udział w projekcie.
O wszelkich zmianach będziemy informować przez Librusa i stronę internetową Szkoły w zakładce projekty.