Aktywność fizyczna – lekcja zdalna dla uczniów z Zespołu Szkół nr 33 w Bydgoszczy

15 marca 2021 r. nauczyciele Branżowej Szkoły I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy Roksana Wankiewicz i Marlena Roszczyniała przeprowadziły zajęcia w ramach zdalnej lekcji wychowania fizycznego. Adresatami zajęć byli uczniowie Zespołu Szkół nr 33 – szkoła szpitalna w Bydgoszczy przebywający na leczeniu w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 w Bydgoszczy.

Atrakcją spotkania był wcześniej przygotowany i nagrany film przez nauczycieli wychowania fizycznego. Celem zajęć było zachęcenie uczniów do aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia.
Uczniowie chętnie wzięli udział w zajęciach ruchowych oraz podjęli dyskusję na temat aktywności fizycznej.