Piernikowe wypieki

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż, a na stole nie może zabraknąć świątecznego smakołyku jakim są pierniki. O ich wypieku trzeba pamiętać z pewnym wyprzedzeniem, nie na ostatnią chwilę.
Siostry Szensztackie, które mieszkają na bydgoskich Piaskach, mają zawsze otwarte drzwi dla pielgrzymów przybywających do Sanktuarium Zawierzenia. U sióstr, częstymi bywalcami są uczniowie naszej szkoły, którzy pożytecznie spędzają tutaj swój wolny czas.
Tym razem wsparli zapracowane siostry w pieczeniu pierników. Potrzebnych ich jest dużo, ponieważ siostry pragnę przyjąć i obdarować liczne grono przyjaciół Sanktuarium. Pomocną dłoń podały Julia Wiśniewska i Wiktoria Kitlińska z kl. 2Cg. Ich profesjonalizm i pracowitość oraz współdziałanie z s. Anną dał w efekcie pyszne pierniki. Planowane są kolejne odwiedziny, ponieważ wieść o smakowitych piernikach rozniosła się lotem błyskawicy i jest ich potrzebnych jeszcze większa ilość.