Podsumowanie projektu DLA SIEBIE – DLA INNYCH

W roku 2022/2023 w naszej szkole był realizowany projekt DLA SIEBIE-DLA INNYCH, którego organizatorem była Pani Żaneta Glogowska. Projekt miał na celu rozwijanie siebie i odkrywanie własnych możliwości, podnoszenie poziomu komunikowania się, pomaganie innym i szerzenie dobra, nauka umiejętnego przedstawiania poglądów, uczuć i wyrażania siebie, branie udział w różnych ciekawych inicjatywach.

Do ważniejszych wydarzeń, które ze szczególnym uśmiechem i ciepłem na sercu będziemy wspominać, zaliczamy przede wszystkim zorganizowanie i samodzielne zrobienie upominków z okazji Dnia Nauczyciela, występ uczniów, połączony z warsztatami plastycznymi dla dzieci z Oddziału Onkologii z okazji Dnia Postaci z Bajek w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza w Bydgoszczy, występ jasełkowy, czy też zbiórkę słodyczy z okazji Dnia Dziecka dla Dzieci przebywających w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy.

Szczególne podziękowania i wyrazy wdzięczności, składamy tym Uczniom, którzy w tym roku zakończyli swoją edukację w naszej szkole i z dobrocią, życzliwością, wrażliwością i empatią wyruszą w świat, zarażając tym, co najlepsze innych. Życzymy Wam, abym dobro, które daliście od siebie, uczestnicząc w projekcie, wróciło do Was z potrójną siłą.