VI edycja Forum Szkół Rzemiosła pod hasłem „Sukces szkoły – skuteczna promocja nauki zawodu w rzemiośle”

21 marca 2023 r. w Pałacu Chodkiewiczów, siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego odbyła się VI edycja Forum Szkól Rzemiosła pod hasłem „Sukces szkoły – skuteczna promocja nauki zawodu w rzemiośle”.

W wydarzeniu uczestniczyło ponad 50 przedstawicieli izb, cechów i branżowych szkół rzemieślniczych z całej Polski.

W panelu poświęconym prezentacji doświadczeń i dobrych praktyk – różnych sposobów promocji dialogu społecznego –  wystąpiła pani dyrektor Agnieszka Naszko.

Pani dyrektor zaprezentowała ofertę edukacyjną szkoły, zwracając uwagę na to, co wyróżnia Branżową Szkołę I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy na tle innych tego typu placówek oświatowych.